Ratuj koty

System opieki nad bezdomnymi kotami nie działa!

Wesprzyj nasze działania i razem z nami stwórz raport na temat bezdomności zwierząt w Polsce!

Wspieram!

Pomóż Tamarze

złapać oddech

Wpłać darowiznę, aby sfinansować endoskopię
Wesprzyj leczenie Tamary

Pomóż opłacić badanie

Zmień los Tamary na lepszy

Chcesz zapłacić Blikiem? Kliknij przycisk

Historia Tamary

Tamara to kotka znaleziona w ubiegłym roku na ulicach Żmigrodu. Od tamtej pory staramy się znaleźć jej dom, ale przede wszystkim ulżyć w cierpieniu.
Tamara ma nawracający katar i pomimo usunięcia części zębów, które powodowały przetokę, oraz podania każdego rodzaju antybiotyku, katar powraca. To bardzo ciężkie widzieć, jak Tamara cierpi, bo jest przeuroczym kotem. Kocha się przytulać do człowieka i spędzać z nim każdą chwilę. Niestety Tamara spędza większość swojego życia, które miało być lepsze po zabraniu z ulicy, na badaniach.

W lipcu wykonano posiew, który miał sprawdzić, czy mimo antybiotykoterapii Tamara nie ma nadal infekcji bakteryjnej albo grzybiczej. Nic takiego nie stwierdzono.
Pozostaje nam już ostatnie badanie- endoskopowe, które, mamy nadzieję, da lekarzom weterynarii informację o przyczynie ciągłego kataru i problemów z oddychaniem. Koszt tego badania u specjalisty we Wrocławiu to ponad 1000 zł. To jednorazowy wydatek, którego wysokość przekracza możliwości naszego małego stowarzyszenia.

Pomóż nam leczyć Tamarę

Tamara znaleziona kotka, z niezarejestrowanym czipem. Czy została porzucona? Coraz częściej myślimy, że tak właśnie było, ponieważ Tamara ciągle walczy z katarem. Jej leczenie pochłonęło już 2 tys. złotych. Potrzebujemy wsparcia!

Tamara potrzebuje diagnozy

i leczenia.